• Smútočné oznámenie

• Milí kolegovia, žiaci, rodičia,

Veľká bolesť naplnila naše srdcia, keď sme sa 11.5.2023 dozvedeli smutnú správu, že nás navždy opustil pán učiteľ Tomáš Solčiansky.

V našej škole pôsobil ako učiteľ prírodopisu a telesnej výchovy od roku 1964. Svoju prácu si vykonával svedomito, s cieľom odovzdať svojim žiakom čo najlepšie vedomosti.

Na pána učiteľa Tonka máme my mladší kolegovia len milé spomienky. Bol to pán učiteľ, ktorý sa snažil  robiť školu hrou po vzore Komenského, preto ho mali žiaci radi. Jeho prechádzky  so žiakmi v školskom parku, či príbehy z poľovačiek, boli pre nich zaujímavými podnetmi jeho hodín prírodopisu. Pre nás kolegov bola povzbudivá  jeho dobrá nálada pri príchode do školy a jeho usmiata tvár, preto navždy zostane v našich spomienkach.

Navždy sa lúčime s pánom učiteľom Tonkom Solčianskym, ktorý zostane v srdciach mnohých žiakov našej školy.

Pán učiteľ ďakujeme za všetko, nezabudneme na Vás.

Lúči sa s Vami riaditeľka školy Jana Dunčičová, všetci zamestnanci školy, bývalí kolegovia a Vaši žiaci.

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Biblická olympiáda .

Dňa 29.3.2023 sa uskutočnilo dekanátne – okresné kolo biblickej olympiády vo Vrábľoch.

Našu školu reprezentovali žiaci:

Michal Dávid Babocký, 7.roč.

Matúš Hegedüš, 8.roč.

Dávid Meliška, 8.roč.

Umiestnili sa na peknom štvrtom mieste. Za úspešnú reprezentáciu ďakujeme a srdečne blahoželáme.

• Zápis detí do MŠ

• Oznámenie o zápise detí do materskej školy
            na školský rok 2023-2024

Riaditeľka ZŠ s MŠ Červený Hrádok v zmysle § 59 a Zákona NR SR č. 245/2008 Z.z. o výchove

a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov

vyhlasuje

Zápis detí do materskej školy na školský rok 2023-2024

Miesto a termín podávania žiadostí

Žiadosť o zápis dieťaťa do materskej školy na predprimárne vzdelávanie  odovzdá zákonný zástupca dieťaťa elektronicky, alebo ju môže odovzdať v materskej škole v Červenom Hrádku,

v termíne od 4.5.2023 do 31.5.2023.

Forma zápisu

Zákonný zástupca podá Žiadosť o zápis dieťaťa podpísanú obidvoma zákonnými zástupcami spolu s potvrdením od všeobecného lekára pre deti a dorast o zdravotnom stave dieťaťa. Dokument je možné vyzdvihnúť osobne v materskej škole, alebo vyplniť, odoslať a stiahnuť na webovej stránke školy https://zssmschradok.edupage.org/   v sekcii Tlačivá.

Bližšie informácie k zápisu do MŠ – Mgr. Alena Pupáková, zástupkyňa pre MŠ, telefonicky 0911 113 577, elektronicky skolacervenyhradok@gmail.com.

Rozhodnutie o zapísaní dieťaťa na predprimárne vzdelávanie dostane zákonný zástupca najneskôr do 30.6.2023 osobne alebo poštou.

Na všetky deti, ktoré k nám prídu, sa veľmi tešíme!

Mgr. Jana Dunčičová