• !! ZMENA TERMÍNU !!

• Vážení rodičia!

Oznamujeme zmenu termínu rodičovského združenia Základnej umeleckej školy.

Kvôli pracovnej záležitosti pani riaditeľky ZUŠ sa avizované rodičovské združenie neuskutoční v pôvodne oznámenom čase. Pani riaditeľka však bude k dispozícii v termíne bezprostredne po koncerte až do 14. 30 hod.

Poprípade Vaše otázky zodpovie telefonicky (kontakt nájdete na stránke ZUŠ). Dátum a čas koncertu zostáva nezmenený.

Srdečne sa na Vás tešíme!

• Jeseň v našej škole

• Vďaka svojim pestrým farbám je jeseň pre mnohých ľudí najkrajším ročným obdobím. Preto sa aj naši žiaci rozhodli priniesť trochu jesennej pestrosti aj do svojej školy.

• Šarkaniáda 2023

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Šarkaniáda 2023.

Krásne októbrové dni sme aj tento rok využili naplno a strávili pár chvíľ aj na čerstvom vzduchu púšťaním šarkanov. Pestrofarebné šarkany zaplavili ihrisko v Červenom Hrádku a my sme si užili skvelý deň.

• 6. ročník výzvy: Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok ?

• Tento mesiac sa bude spúšťať naša zbierka Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?

Opäť spoločne potešíme osamelé srdcia seniorov a prinesieme im čaro Vianoc.

Naplníme spoločne krabice láskou a darčekmi podľa návodu na www.kolkolasky.sk

Aj naša škola sa opätovne zapojí do tejto predvianočnej aktivity. Podrobnejšie informácie v prípade záujmu poskytne p.vych. Gabriela Matušková a Mgr. Anna Svrbická

Vopred ĎAKUJEME za záujem a ochotu prispieť k dobrej veci.

Už teraz môžete o našej vianočnej zbierke povedať Vašim priateľom. Púšťame sa do toho s veľkou láskou, pretože pre mnohých starkých je to darček jediný a pre niektorých, žiaľ, aj posledný vianočný. Tak nezabudnite obaliť vrch a spodok krabice zvlášť a darček pripraviť tak, akoby ste ho balili pre niekoho, koho milujete.

Budeme veľmi vďační, ak budete baliť darčeky, ktoré potešia aj našich starkých s cukrovkou a rôznymi potravinovými intoleranciami. Stačí, ak krabičku označíte nálepkou DIA.

POZOR !!! ZBER na zberných miestach bude prebiehať od 20.11.- 4.12.2023.

Navštívte stránku: www.kolkolasky.sk a dozviete sa viac.

• Nábor žiakov do ZUŠ Zlaté Moravce

• Vážení rodičia!

Základná umelecká škola Zlaté Moravce uskutoční dňa 16. 11. 2023 (štvrtok) náborový koncert pre žiakov našej základnej školy. Cieľom je zaujať a získať budúcich žiakov pre ZUŠ Zlaté Moravce. Výhodou by bolo, že výučba by prebiehala v priestoroch ZŠ s MŠ Červený Hrádok.

Zástupcovia ZUŠ Zlaté Moravce budú mať rodičovské združenie, na ktorom poskytnú potrebné informácie - 16. 11. 2023 o 15.30 hod. v priestoroch ZŠ s MŠ Červený Hrádok.

Ďakujeme za prejavený záujem!